Boksirent ja KomisjonViimsi kirbukas komisjonipood  on tõeliselt hubane ja mõnus  kirbuturg. Asume Viimsis Kaluri tee 3, teisel korrusel. Parkimine tasuta. (Parklas on tasuline parkimise silt aga palun sellest mitte häirida) Sinule on parkimine tasuta!

Sina rendid meilt müügiboksi ning olenevalt kauba kogusest, võid valida kas suurema või väiksema boksi. Asjade müüki panekuks kõik vajaliku (riidepuud, hinnasildid ning nende kinnitused ja piiramatus koguses turvaelemente) saad meie käest. Tood asjad meile ja meie müüme Sinu eest! Müüki ootame nii meeste, naiste kui laste riideid ja jalanõusid ning lisaks kõike muud, mis kodus enam kasutust ei leia: nõud, raamatud, ehted, mänguasjad, väike-elektroonika, tööriistad jpm. Kui sul aga nii palju asju ei ole, et boksi rentida siis on sul võimalus asjad komisjonimüüki tuua.

Meile võib tuua ainult puhtaid ja terveid tooteid, mida me ka rangelt kotrollime! Kontrolli kodus ära ,et riided on puhtad ja korralikud, puhasta jalanõude tallad!

Kui ise boksi rentida ei soovi, siis meie juures on lihtsalt suurepärane võimalus täiendada oma garderoobi esemetega, mida tavapoodidest ei leia. Boonusena veel ka soodsamad hinnad.

Oleme avatud iga päev: E-R 10:00-19:00 L 11.00-18.00 P 11:00-16:00

Boksirendi hinnad:

Boksirent- stange ja riiulid 45 euri 30 päeva

Boksirent -stange ja kahe riiuliga 65 eur 30 päeva

Stangerent 35 euri 30 päeva

Komisjonitasu 2 euri 30 päeva üks ese

*Vabade bokside olemasolu palume kindlasti üle küsida facebook’i, telefoni või meili teel! �luong@hot.eeTel: 53 444 050 Tee head, siis leiad head!

Hind sisaldab:

Personaalset kliendihaldust;
Hinnasildistamist; 
Turvaelemente;
Triigime teie riided;
Konsultatsiooni asjade väljapanekul;
Rendiperioodil kliendile parima müügivõimaluse leidmine;
Turundus erinevates sotsiaalmeedia kanalites;
Boksi igapäevane korrashoid;
Meil on turvakaamerad;