fbpx

KKK

 • Kuidas osta?

Belissimo fashioni  e-poest leiad meeste, naiste ja lasteriideid, jalanõusi ning aksessuaare hinnatud kaubamärkidelt üle maailma. Valik on suur ning ostude sooritamine on siin lihtne, mugav ja turvaline.

Ostes vali esmalt e-poest välja sobivad tooted, salvesta need ostukorvi ning  logi end sisse. Ostukorvi eest tasumisel vali kohaletoimetamise viis, maksa kauba eest pangalingi kaudu või krediitkaardiga ning vajuta peale tasumist kindlasti ka linki “Tagasi kaupmehe juurde”. Ostu kinnituseks saabub Sinu e-postiaadressile arve.

 • Kuidas leian üles huvi pakkuvad tooted?

Esmase valiku toodete juurde liikumiseks saad teha e-poe päiseribalt valides  Naised, Mehed, Lapsed, ning liikudes edasi valitud teema alamlehele. Alamlehelt omakorda saab edasi liikuda huvi pakkuva tootekategooria juurde. Sobiva toote leidmiseks võid kasutada ka otsinguakent, kirjutades sinna märksõna või toote nime.

Tootega lähemalt tutvumiseks klikka pildile, misjärel avaneb tooteleht vajaliku lisainfoga. Kui toode Sulle sobib, siis salvestab see ostukorvi. Seejärel võid jätkata teiste toodete valimist või alustada ostukorvis ostu vormistamist.

 • Kuidas saan ostude eest tasuda?

Meie e-poest saad tooteid turvaliselt osta pangalinkide kaudu Eesti internetipankades: Swedbank, SEB Pank, LHV Pank, COOP pank ja Luminor Pank. Sealjuures saab tasuda ka krediitkaartidega Visa, MasterCard ja Maestro. Belissimo Fashion e-poes tehtavate ostude makseandmed on alati kaitstud SSL turbega ja maksed toimuvad vastava teenusepakkuja turvalistes serverites.

Krediitkaardimaksetel on 3-D Secure teenus, millega kaasneb isikutuvastus internetipangas. Belissimo Fashion  ei töötle ega salvesta Sinu krediitkaardi andmeid.

 • Kuhu saan kaubad tellida ja palju see maksab?

Belissimo Fashioni e-poest tellides võid kaubale tulla ise järgi. Tellides kaubad SmartPOSTi või Omniva pakiautomaati, maksate vastavalt valitud pakiautomaadi hinnakirjale. Kaupa saab e-poest tellida Eestisse ja Soome.

Belissimo Fashioni toodete tellimisel kohaletoimetamise tasu ei lisandu. Kaubad saab kätte Viimsist.  

SmartPOSTi või Omniva pakiautomaati tellides lisandub hinnale pakiautomaadi tasu . Ostud alates 100 € postikulu tasuta.

Võimalus on kaupa tellida ka Belissimo Fashionist otse koju Tallinna piires. Kohale toimetusetasu on 5 euri. 

 • Kui kiiresti tellitud tooted minuni jõuavad?

Belissimo Fashionisse järgi tulles saad kauba kätte vastavalt eelnevalt  kokkulepitud ajale E-P kella 09.00-21.00 telefoni teel, 

broneerides aja tel:53 444 050.  

SmartPOSTi  ja Omniva pakiautomaatidesse jõuab esmaspäevast neljapäevani ostetud kaup ostu sooritamisele järgneva kolme päeva jooksul. Reedest pühapäevani ostetud kaup hiljemalt järgneval teisipäeval. Saaremaa ja Hiiumaa pakiautomaatidesse saabub pakk 3 tööpäeva jooksul. Soome pakiautomaati 1 nädala jooksul. Kauba kohalejõudmisest pakiautomaat teavitab Sind SMS-teatega.

 • Mille alusel kaubad kättesaamisel väljastatakse?

Belissmo Fashionisse kaubale järele tulles on vajalik teada tellimuse unikaalset numbrit. Soovitame selleks kaasa võtta ostu kinnituseks e-postkasti saabunud arve, mille võid esitada nii välja prinditud kujul kui ka ette näidates mobiilist. Sinu soovil võib kaubale järele tulla ka mõni teine isik, kellele oled edastanud arve või arve numbri. Kauba vastuvõtjal tuleb esitada ka isikut tõendav dokument. 

Pakiautomaati tellides saadetakse ukse avamiseks Sinu mobiilile unikaalne uksekood. Pakiautomaadi puutetundlikult ekraanilt leiad juhised koodi sisestamiseks ja pakilaeka avamiseks. 

 • Mida teha, kui tasusin kauba eest kuid ei saanud e-kirjaga kinnituskirja?

Palume Sul anda probleemist teada meie klienditeenindusele saates e-postiaadressile luong@hot.ee enda ja ostutehingu andmed.

 • Mis juhtub, kui ma ei saa kaubale kohe järgi tulla?

Juhul, kui Sa ei ole kaubale järele tulnud 14 kalendripäeva jooksul või Sa ei võta seda pakiautomaadist vastu 7 kalendripäeva jooksul, siis pakiautomaat saadab paki Belissimo Fashionisse tagasi ja teavitame sellest ka Teid.

 • Kas e-poest ostetud kaupa saab tagastada?

Loomulikult. Sul on õigus e-poest ostetud kaup 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest tagastada ning seda ka juhul, kui tegemist ei ole puudusega kaubaga. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja rikkumata. Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt pakendist välja võetud aluspesu,  14-päevane taganemisõigus ei kehti.

 • Mida kaupade tagastamiseks pean tegema?

Kaupade tagastamisel pane saadud arve pakile kaasa, ning kirjuta arvele juurde kauba tagastamise põhjus, edasta see koos tagastatava kaubaga Belissimo Fashionisse. Pakiautomaadis tagasi saatmiskulu maksate Teie või saab Belissimo Fashionisse ise ära tuua. Juhul kui kaup on puudusega , mitte teist olenevatel põhjustel, siis pakiautomaadi kulu maksab tagasi Belissimo Fashion. 

 • Kas kaupu on võimalik vajadusel ümber vahetada?

Jah, saab küll.  Juhul, kui e-poes on sama kaup olemas ja teile sobiv suurus. Saates kauba Belissimo Fashionisse tagasi. Lisage kaasa arve ja kirjutage vastav suurus, mida soovite. 

 • Kus saan tutvuda e-poe tingimustega?

Belissimo Fashioni e-poe müügitingimused leiad kodulehelt müügitingimuste rubriigist.